fbpx

O nas

Zapoznaj się z naszą wizją dizajnu i sposobem patrzenia

Unfold Studio

Tworzymy i projektujemy funkcjonalną komunikacje wizualną, dla tych większych jak i mniejszych. Każdy projekt jest dla nas wyjątkową przygodą którą możemy opowiadać w wyjątkowym dla nas języku form, znaków i kolorów.

Realizujemy projekty w które wierzymy, dążąc do perfekcji i zadowolenia naszych klientów. Pragniemy by spod naszych skrzydeł wychodziły tylko i to coraz lepsze projekty. Nie ważne czy realizujemy projekt dla dużej firmy, lokalnej marki czy okolicznej kawiarnii, nasze zaangażowanie zawsze jest takie samo.

Kreatywność

Stawiamy na to co wyjątkowe. Identyfikacja wizualna to nasze oczko w głowie, a każde zlecenie to dla nas nie tylko praca, a wyzwanie. Nasza praca to nieustanny rozwój, a inspiracji do naszych rozwiązań poszukujemy niemalże wszędzie.

Pasja

Zajmujemy się tym nie bez powodu, jest to nasza pasja. Każdy projekt to możliwość naszego rozwoju i nauczenia się czegoś nowego. Nieustannie się rozwijamy, czytamy, jeździmy na spotkania branżowe i targi, rozmawiamy z ludźmi i ich poznajemy.

Zaangażowanie

Każdy projekt, zlecenie i człowiek jest dla nas niezwykle ważny. Jesteśmy pasjonatami, co przekłada się na to że chcemy prezentować się również jak najlepiej. Każdy z naszych projektów to nasze własne dzieci sprawując nad nimi troskliwą opiekę.

Tworzymy identyfikacje

Projektujemy rozwiązania i możliwości, które pozwolą Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji. Identyfikacja wizualna to pierwszy kontakt klienta z Twoją firmą czy produktem.

Spójna i przemyślana identyfikacja wizualna może służyć Ci latami tym samym przyczyni się do rozpoznawalności Twojej marki. Jak już wspominaliśmy, każdy projekt jest dla nas jak dziecko, pielęgnujemy, dbamy od koncepcji po prototypowanie. Zrobimy wszystko by spod naszych rąk wyszedł jak najbardziej zadawalające naszego klienta projekt

Unfold Studio

Pracownia Graficzna Unfold